Hakkımızda

Yeni Nesil Çalışma Anlayışı

Halloldubil’in kurulmasındaki amaç; genç ve yetenekli, alanında tecrübeli ve yaratıcı freelancer ile yenilikçi ruha sahip start-up’ları, kullanışlı, kolay işleyen, her ihtiyaca yenilikçi çözüm üreten ve en önemlisi makul tutarda komisyon alan online bir çalışma platformunda bir araya getirerek birlikte çalışmalarına imkân tanımaktır.

Teknoloji ve internet ağının oldukça fazla gelişmesi sayesinde tüm dünyadaki iş modellerinde bazı değişiklikler meydana geldi. Meydana gelen değişiklikler neticesinde çalışmak isteyen kişiler artık evlerinden, stüdyolarından ya da kafelerden yeteneklerine göre iş üreterek geçimlerini sürdürebilme imkânı yakaladı. 

Halloldubil olarak biz de yeteneklerini ortaya koyarak hizmet veren freelancerlar ile bu hizmetlere ihtiyacı olan kişileri, tüm ihtiyaçlara çözüm bulunacak şekilde tek çatı altında birleştirerek projemizi hayata geçirdik.  Tamamen sonuç odaklı platformumuz, sunduğu düşük komisyon vaadi ile alıcı ve satıcının en iyi hizmeti en verimli şekilde almasına katkı sağlıyor. 


Aklınızdakini Gerçeğe Dönüştürecek Yetenekler 

Halloldubil’de yazılım hizmetlerinden metin yazarlığına, video ya da animasyon prodüksiyonundan seslendirme ile dublaja, grafik ve tasarım hizmetlerinden iş sağlığı ve sağlıklı beslenmeye kadar yüzlerde alanda hizmet sunabiliyor veya hizmet alabiliyorsunuz. Sistemimizde yer alan freelancerların profillerini ziyaret ederek, gerçekleştirdikleri iş ve sundukları hizmetler ile ilgili bulunan tüm detay ve yorumlara ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca yakın zamanda hayata geçecek olan projemiz ile Halloldubil iş platformunda Görüntülü olarak da hizmet alabileceksiniz.  Örneğin bir avukatsınız ya da yazılımcı veya muhasebeci. Uzmanlık alanınız ile ilgili yardım almak isteyen kişilere saatlik ya da dakikalık olarak online şekilde hizmet verme imkânınız yalnızca Halloldubil.com çalışma platformunda bulunuyor. 

Aynı kapsamda herhangi bir konuda bir soru sormak ya da bir şeyler öğrenmek isteyen kişiler için alanında uzman olan kişilerden anlık canlı yardım alınabilmesine imkân vermemiz, ne denli yenilikçi bir yapımız olduğunu da açıkça ortaya koyuyor. 

Halloldubil’i alıcı ya da satıcı olarak kullanmaya başladığınız andan itibaren herhangi bir işi yaptırmak için ajanslara yüksek paralar ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Bu platformda, aynı zamanda diğer benzer freelancer platformları gibi çok yüksek komisyon ödeyip işinizin kalitesinin düşmesine de olanak vermiyorsunuz. 

Halloldubil’de ihtiyacınız olan işlere çözüm üretebilen yüzlerce yetenekli ve birbirinden özel freelancerlarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz tüm alanlarda en hızlı, en uygun ve en kaliteli hizmet alabiliyor, bunun yanında farklı fikirlerle de ufkunuzu açabiliyorsunuz.

© 2020 HLB Bilişim Hizmetleri