Gizlilik Politikası

Bu beyan halloldubil.com internet sitesinin gizlilik politikalarını barındırır.  Bu kapsamda halloldubil.com internet adresini ziyaret ederek aşağıda yer alan şart ve kuralları uygulamayı tamamıyla kabul etmiş olacaksınız. 

halloldubil.com üyelik esnası ve sonrasında sizden birtakım kişisel bilgiler talep eder. Kişisel bilgilerin korunması ve gizliliğinizin en kapsamlı şekilde sürdürülebilmesi, halloldubil.com ekibi olarak bizim ilk önceliğimizdir. Bu sebeple verdiğiniz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde açıkça belirlenen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir sebeple kullanılmayacak ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili meydana gelen sorunların tespiti ve bu sorunların en hızlı biçimde giderilebilmesi için, halloldubil.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit eder ve bu adresleri kullanmaktadır.

İnternet sitemize üye olma esnasında kayıt ve sipariş formları, anketler, yarışmalarda, iletişim bilgilerinizi (adınız, soyadınız, mail adresiniz, telefon numarası ile elektronik posta adresiniz) vermeniz talep edilir. Ayrıca, satın alma kısmı ya da formunda kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Bahsedilen bu kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi tamamlamak, ürün ya da hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve hizmetler hususunda pazarlama amacıyla sizinle iletişime geçmek, bilgilerinizi güncel tutmak, üyeliğinizi sürdürmek ve üçüncü kişilerin teknik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak için kullanılabilir.

halloldubil.com WEB sitesine üye olduğunuz andan itibaren, aksi belirtilmediği sürece, günlük ya da haftalık olarak bilgilendirme elektronik mailleri, mail adresinize gönderilecektir.  Bu e-maillerin kapsamı; satın alınmış olunan ürün ya da hizmetlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz farklı ürün ya da hizmetler ve üçüncü kişilerin reklamlarını yahut benzeri bilgileri içerebilir. Toplanan mali kapsamlı bilgiler satın alınan ürün veya hizmetleri size fatura etmek için de kullanılmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde bir satın alma yaptığınızda size ait olan mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek amacıyla gerekli üçüncü şahıslara (banka) verilmesini kabul edersiniz. Paylaşılan bilgiler; kredi kartı numaraları, kartların son kullanma tarihi ve CVV2 numarası da dahil olmak üzere gerekli olan tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi ve banka kartı bilgileri ile kişisel bilgileriniz, bir internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şeklinde şifrelenmiştir. Bu sayede, internet üzerindeki dolaşımları esnasında herhangi bir biçimde bu bilgilerin istenilmeyen kişi ya da kurumlar tarafından ele geçirilmesi riski ortadan kaldırılmıştır. 

halloldubil.com üyelik iptal işleminizi info@halloldubil.com adresine mail göndererek yapabilirsiniz.

© 2020 HLB Bilişim Hizmetleri