Nasıl Çalışıyoruz?

Çevrimiçi hizmet almak veya satmak için güvenli, kullanıcı dostu ve yenilikçi bir oluşum.Alıcılar

Yeni web siteniz için tasarlanmış bir logoya veya şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusuna, hatta metin çevirisi için bir tercümana ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. Nasıl yapıldığını bilmediğiniz ancak ihtiyacınız olan her şey için Halloldubil hizmetinizde.

1) İhtiyacınız olan hizmeti bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun teklifi alabilmek için fiyatları, teslimat süresini, derecelendirmeleri ve topluluk önerilerini karşılaştırın. Eğer belirli bir sorununuz varsa onlara danışın. Ayrıca onlara teklif gönderebilirsiniz.

3) İşlemi takip edin

Satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişinde bulunun. Satıcı hizmeti belirli bir zaman dilimi içinde sunacaktır.

5) Değişiklik Talebi

Herhangi bir nedenle teslim edilen işten memnun değilseniz, değişiklik talep edebilirsiniz. Satıcınız istenen değişikliği yapacaktır.

2) Bilgilerinizi gönderin

Satıcınızın istediğiniz hizmeti verebilmesi için olabildiğince ayrıntı verin. Hizmetinizin memnuniyetinize göre yapıldığı onaylanana kadar ödemeniz güvende tutulur.

4) Teklif/Hizmet Verildi

Gerçekleştirilen ve teslim edilen hizmetten memnun kaldığınızda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz. Böylece satıcının ödemesini sağlarız. Satıcı için bir geri bildirim bırakarak topluluğa yardımcı olun.

6) Satıcınızı Oylayın

Tamamlandığında lütfen oylama yapın ve satıcınız hakkında geri bildirim sağlayın. Bu, teklif/hizmet arayanların karar vermesine yardımcı olacaktır.

Satıcılar

Halloldubil size bilgi, yetenek, beceri ve ya hobiyi kalıcı yahut geçici bir gelir kaynağına dönüştürme fırsatı sunar. Güvenlik, gizlilik, kolaylık ve zamanında ödeme sağlamak için buradayız, böylece en çok sevdiğiniz şeyi yapmaya devam edebilirsiniz. Yeteneğinize değer kazandırmak oldukça kolay.

1) Teklif/Hizmet Gönderin

Becerilerinize uygun bir teklif/hizmet gönderin. Potansiyel müşterilerinizin tam olarak ne aldıklarını bildiklerinden mümkün olduğu kadar emin olun.

3) İtibarınızı arttırın

Tüm müşterilerinize aynı şekilde muamele göstediğinizden emin olun ve işlem ücretinden bağımsız olarak en iyi hizmeti sunmaya çalışın. Memnun kalan müşteriler sizi arkadaşlarına önereceklerdir.

2) Hemen iletişime geçin

Makul bir süre içinde alıcı taleplerine ve özel tekliflere cevap verin. İyi bir iletişim, başarılı bir işbirliği için önkoşuldur.

4) Kesin teslimat tarihleri

Önceden belirlenmiş teslimat tarihleri olan siparişleri mümkün olduğunca teslim edin. Alıcılar, teslimat süresi geçmiş siparişleri iptal etme eğilimindedir. Başarılı bir iş için bunu gözardı etmeyin.

© 2020 HLB Bilişim Hizmetleri